Loc de munca: Consultant Vanzari Online Vindem-ieftin.ro - SC IND CEMA INTERNATIONAL SRL

Date generale Job

Consultant Vanzari Online Vindem-ieftin.ro

Data expirarii
2021-08-28 10:16:47
Posturi disponibile
2
Industria
  • Constructii
Disponibil in orasul
  • Ramnicu Sarat
Nivel carieră
Entry-Level (< 2 ani)
Limbi straine
  • Romană
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

CE VEI FACE ALATURI DE NOI:

  • Vei prelua comenzile telefonice si mesajele clientilor
  • Negociezi preturile la furnizor
  • Te ingrijesti de livrarea comenzilor
  • Verfici facturile de achizitie
  • Pastrezi relatia cu clientul pe toata durata comenzii

Beneficii

CU CE TE ASTEPTAM:

  • Cea mai cool echipa (nu suntem modesti, suntem doar sinceri)
  • Sustinere de la colegi
  • Proiecte frumoase care te vor ajuta sa te dezvolti profesional
  • Salariu motivant + tichete de masa + bonus lunar + trimestrial
  • Surprize de ziua ta
  • Petreceri eveniment in echipa si team building

Candidatul ideal

CINE ESTI & CE STII SA FACI:

  • Varsta peste 35 ani
  • Esti responsabil, hotarat, ambitios?
  • Te adaptezi usor si-ti place sa lucrezi in echipa?
  • Ai bune abilitati de comunicare si socializare?

Daca raspunsul este DA, alatura-te echipei noastre!