Loc de munca: Consultant Vanzari - IULIUS MALL - DEFACTO SRL

Date generale Job

Consultant Vanzari - IULIUS MALL

Data expirarii
2022-06-18 15:42:31
Posturi disponibile
4
Industria
  • Prestari servicii
Disponibil in orasul
  • Timisoara
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  • Diploma de liceu sau echivalent.
  • Prezentabil și punctual.
  • 0 - 2 ani de experiență în retail. (Part/Full)
  • Abilități de comunicare bune și clare.
  • Predispus la munca în echipă și adaptabil.
  • Abilități puternice de rezolvare a problemelor.

Beneficii

You can apply via e-mail[email protected]

Candidatul ideal

  • Ascultarea preocupărilor clienților și furnizarea informațiilor necesare.
  • Aplicarea celor cinci principii ale strategiei Serviciului Clienți.
  • Informarea clienților cu privire la procesele noastre de schimb, returnare.
  • Gestionarea eficientă a cererilor clienților și procesarea returnărilor.
  • Păstrarea înregistrărilor interacțiunilor cu clienții.
  • Depunerea eforturilor adecvate pentru a asigura satisfacția clienților.
  • Identificarea oportunităților de vânzare crescută și încrucișată.