Loc de munca: Colaborator vanzari - Solsib Web SRL

Date generale Job

Colaborator vanzari

Data expirarii
2021-03-31 07:42:08
Posturi disponibile
1
Industria
  • Prestari servicii
Disponibil in orasul
  • Alba Iulia
  • Brasov
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Tipul jobului
Part Time

Descrierea postului

Esti o persoana deschisa la nou in cautarea unei colaborari? Vrei sa faci parte dintr-o echipa tanara si sa fii independent ?

  • Promovarea serviciilor platformei www.solsib.ro, in concordanta cu strategia companiei, contribuind la promovarea unei bune imagini a acesteia.
  • Identifica si atrage potentiali clienti evidentiaza beneficiile serviciilor si se implica in prezentarea lor.
  • Finalizeaza toate proiectele in care se implica construieste o echipa puternica in vederea obtinerii celor mai bune rezultate

Beneficii

  • Conditii de munca avantajoase, intr-un mediu de lucru profesionist.
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica.

Candidatul ideal

  • Persoana cu abilitati de negociere si foarte ambitioasa
  • Personalitate placuta
  • Nu cerem experienta dar cerem multa seriozitate si dorinta de a invata