Loc de munca: Coffee Shop Hug The Mug angajeaza Barista - SC HUG THE MUG SRL

Date generale Job

Coffee Shop Hug The Mug angajeaza Barista

Data expirarii
2019-11-23 06:09:54
Posturi disponibile
4
Industria
  • Alimentara
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
500-1000 €/luna
Full time

Descrierea postului

Responsabilitatile includ, dar nu se limiteaza la:

- Asigurarea servirii tuturor clientilor, acordandu-li-se atentie si interactionandu-se cu acestia; descoperirea si satisfacerea nevoilor acestora.
- Furnizarea in permanenta a preparatelor de calitate tuturor clientilor, respectand standardele din punct de vedere al retetelor si al modului de prezentare
- Respectarea normelor de sanatate, siguranta si curatenie pentru toate produsele.
- Mentinerea locului de munca curat si organizat

Experienta necesara

- Experienta in latte art constituie un avantaj, insa nu este obligatorie.

Cerinte:

-Punctualitate, integritate, onestitate, responsabilitate
-Puternice abilitati de comunicare
- Abilitate de a lucra in echipa.