Loc de munca: Operator Vanzari - SC Carrefour Romania SA

Date generale Job

Operator Vanzari

Data expirarii
2024-02-29 05:41:28
Posturi disponibile
5
Industria
  • Comert / Retail
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

 “Cănd eram mică mă jucam de-a alimentara prin casă. O rugam pe bunica să îmi facă pâinici mici, tăiam bucățele de șuncă și brânză și le aranjam una lângă alta frumos și le vindeam păpușilor. A trecut ceva vreme de atunci. Acum am un întreg raion la dispoziție și lucrez cu clienți adevărați.” – Corina, operator vânzări produse proaspete Hypermarket.

Tine de tine:  Dacă un client este interesat de produsele noastre proaspete ajută-l cu toate informațiile de care are nevoie, pentru a-i face cumpăraturile mai plăcute. Intră acum în Lumea Carrefour! E mai mult! E despre oameni!

Beneficii

     Te recunoști? Vino cu mine în Lumea Carrefour!   Carrefour ține cu tine: Tichete de masă, Asigurare medicală, Ajutor de transport, Cupoane de magazine, Primă de vacanță , Training-uri și formări specifice postului, Cursuri de dezvoltare personală.