Loc de munca: Modelator chifle - Dabo Expert Z&P SRL

Date generale Job

Modelator chifle

Data expirarii
2020-03-20 19:32:11
Posturi disponibile
3
Industria
  • Alimentara
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  •  Ai o atitudine pozitiva, ești optimist și îți place să lucrezi cu alți oameni ?
  •  Ești deschis să înveți și îți dorești enorm să te dezvolti ?
  •  Iti place sa faci lucrurile bine până la capăt și vrei să eviți greșelile pe cât posibil ?
  •  Poți să fii proaspăt absolvent(ă), masterand(ă) sau chiar student(ă). Importanta este atitudinea!

Beneficii

  • Training gratuit
  • Masa asigurata zilnic
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Program flexibil, in ture, full time sau part time ( oferim posibilitatea studentilor de a avea si un job bine platit in timp ce isi urmeaza si studiile)
  • Oferim cazare persoanelor din alte localitati, dupa primele 2 luni de munca, perioada in care demonstreaza stabilitate si seriozitate fata de locul de munca;
  • Posibiliate de a face parte din echipa de implementare a francizei in diferite orase ale tarii ( ajungand la un salariu de 4000 de lei /luna) plus alte beneficii  (deplasari in tara si in afara tarii, cazare la hotel asigurata, transport asigurat, diurna, plus alte beneficii)
  • Mariri de salariu si bonusuri de performanta si premii.

Candidatul ideal

  • Abilitati bune de organizare, planificare si lucru in echipa
  • Orientat spre invatare
  • Atentie concentrata si distributiva
  • Spirit organizatoric, rezistent la munca de rutina
  • Persoana punctuala, serioasa, responsabila
  • Prezenta agreabila
  • Spirit de observaţie, dinamism, gândire comercială, eficienţă, initiativa
  • Orientare catre client.

Relatii la telefon - 0733026233