Loc de munca: Lucrator Universal - SC Carrefour Romania SA

Date generale Job

Lucrator Universal

Data expirarii
2024-02-23 05:41:31
Posturi disponibile
7
Industria
  • Comert / Retail
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

"Cand am intrat prima oara in tura, in magazin, m-a uimit multitudinea de produse si cum fiecare avea locul sau exact. Si acum fac asta la finalul fiecarei ture, dar de data asta o fac pentru a ma asigura ca totul este asa cum trebuie sa fie” – Marcel, lucrator universal

Te recunosti? Vino cu mine in Lumea Carrefour!

Beneficii

    Carrefour tine cu tine: Tichete de masa, Asigurare medicala privata, Ajutor de transport,   Cupoane de magazin, Prima de vacanta, Cursuri de formare.

    Tine de tine: Sa te asiguri ca ai pregatit un raion atractiv, completat cu marfa, curat, aranjat, corect semnalizat.  Iar daca un client este interesat de produsele noastre ajuta-l cu toate infromatiile de care are nevoie, pentru a-i face experienta la noi in magazin si mai placuta.

Intra acum in Lumea Carrefour! E mai mult! E despre oameni!