Loc de munca: Inspector Calitate - Jaeggi Industries

Date generale Job

Inspector Calitate

Data expirarii
2024-08-31 11:44:22
Posturi disponibile
1
Industria
  • Masini / Auto
  • Prestari servicii
  • Textila
Nivel carieră
Mid-Level (2-5 ani)
Limbi straine
  • Engleză
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  Pozitia implica verificarea produselor finite la finalul fluxului de productie si utilizarea dispozitivelor uzuale necesare controlului dimensional.

Beneficii

Candidatul ideal

• Studii medii și calificare specifică.
• Sa detina cunoștințe de bază în domeniul toleranțelor, controlului dimensional si desenului tehnic.
• Sa detina cunoștințe medii de utilizare PC.
• Sa utilizeze eficient echipamente de masurare.
• Disciplinat, atent la detalii, riguros, să aibă îndemânare și precizie în execuție.
• Preocupat de propria perfecționare profesională.
• Capacitate de insusire rapida a procedurilor specifice de lucru.
• Responsabil, corect, cu capacitate de lucru în condiții de stres, cu echilibru și stăpânire de sine.
• Cooperant, comunicativ, implicat, adaptat lucrului in echipa.
• Limba engleza - nivel mediu, constituie avantaj.