Loc de munca: Casier - Dabo Expert Z&P SRL

Date generale Job

Casier

Data expirarii
2020-03-20 19:22:01
Posturi disponibile
2
Industria
  • Alimentara
  • Prestari servicii
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

  •  Ai o atitudine pozitiva, ești optimist și îți place să lucrezi cu alți oameni ?
  •  Ești deschis să înveți și îți dorești enorm să te dezvolti ?
  •  Iti place sa faci lucrurile bine până la capăt și vrei să eviți greșelile pe cât posibil ?
  •  Poți să fii proaspăt absolvent(ă), masterand(ă) sau chiar student(ă). Importanta este atitudinea!

Beneficii

  • Training gratuit
  • Masa asigurata zilnic
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Program flexibil, in ture, full time sau part time ( oferim posibilitatea studentilor de a avea si un job bine platit in timp ce isi urmeaza si studiile)
  • Oferim cazare persoanelor din alte localitati, dupa primele 2 luni de munca, perioada in care demonstreaza stabilitate si seriozitate fata de locul de munca;
  • Posibiliate de a face parte din echipa de implementare a francizei in diferite orase ale tarii ( ajungand la un salariu de 4000 de lei /luna) plus alte beneficii  (deplasari in tara si in afara tarii, cazare la hotel asigurata, transport asigurat, diurna, plus alte beneficii)
  • Mariri de salariu si bonusuri de performanta si premii.

Candidatul ideal

  1. Abilitati bune de organizare, planificare si lucru in echipa
  2. Orientat spre invatare
  3. Atentie concentrata si distributiva
  4. Spirit organizatoric, rezistent la munca de rutina
  5. Persoana punctuala, serioasa, responsabila
  6. Prezenta agreabila
  7. Spirit de observaţie, dinamism, gândire comercială, eficienţă, initiativa
  8. Orientare catre client.

Relatii la telefon - 0733026233